Witamy ! Życzymy udanych zakupów.

Zaloguj się lub Załóż konto

Kontakt  :   telefon  42 288 47 75 ,   501 302 411    Więcej o nas   

Człowiek plus

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Człowiek plus

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Jest na półce

7,00 zł
LUB

Autor

Frederik Pohl


KSIĄŻKA ANTYKWARYCZNA STAN DOBRY (+)

Opis

Frederik Pohl, współczesny pisarz amerykański, autor wielu artykułów ukazujących się w prasie, audycji radiowych i programów telewizyjnych, jest uważany w Stanach Zjednoczonych za jednego z wybitniejszych autorów tantastyki naukowej.

„Człowiek Plus", książka, opublikowana po raz pierwszy w ojczyźnie autora w roku 1976, w rok później doczekała się nagrody Nebula. W ironiczny, interesujący sposób przedstawia w niej Pohl wizję tragicznie przeludnionego świata po roku 2000. W podzielonym jak dziś politycznie świecie odbywa się wyścig do skolonizowania Marsa, co ma być receptą na owo przeludnienie.
Siedzimy więc irenetyczne wysiłki Amerykanów, którzy szykują się do eksperymentu: astronauta Roger Torraway, spreparowany przez lekarzy i cybernetyków, ma jako cyborg wylądować na Marsie. Ten eksperyment służy Pohlowi do rozważań nad osobistą tragedią człowieka, który ma odegrać tę pionierską rolę.
Kiedy Amerykanie odnoszą sukces umieszczając Rogera Torrawaya na Marsie, okazuje się, że przez cały czas byli igraszką w rękach... komputerów.

Informacje

Autor Pohl Frederik
ISBN 83-207-0882-6
Liczba stron 230
format 20.5x14.5 cm
rok wydania Warszawa 1986
Okładka miękka / paperback
Wydawnictwo Iskry
Seria wydawnicza Fantastyka - Przygoda
Stan fizyczny Nie dotyczy

Q & ATagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.