Witamy ! Życzymy udanych zakupów.

Zaloguj się lub Załóż konto

Kontakt  :   telefon  42 288 47 75 ,   501 302 411    Więcej o nas  

 

Regulamin

Regulamin

1.Księgarnia prowadzi sprzedaż za pomocą sieci Internet i wysyłki a zamówienia przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem stron www.odyseja.com .


2.Warunkiem koniecznym do przyjęcia zamówienia jest podanie rzeczywistych danych adresowych. Sprzedawca zapewnia pełną poufność tych danych. Nie będą one udostępniane innym firmom ani osobom trzecim.

3.Klient, który złoży zamówienie otrzymuje potwierdzenie o jego przyjęciu do realizacji mailem.

4.Formy płatności i koszty przesyłki.
Księgarnia przewiduje różne formy płatności za zamówiony towar :
a/ płatność przelewem na konto : mBank 55 1140 2004 0000 3102 6464 0253
( przy wpłatach konieczne jest podanie numeru zamówienia )
b/ płatność za pobraniem pocztowym.
c/ płatność za pomocą kart płatniczych i innych form płatności oferowanych przez serwis dotpay.pl
d/ płatność za pomocą kart płatniczych i innych form płatności oferowanych przez serwis PayPal.
Koszt wysyłki naliczany jest zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej i kształtuje się w zależności od wybranej formy płatności i wagi przesyłki.
Kupujący upoważnia firmę ODYSEJA Marta Pałkowska do zawarcia w jego imieniu umowy z Pocztą Polską na dostawę zakupionych towarów.
Przy zakupach powyżej 200 PLN księgarnia nie nalicza kosztów wysyłki. Powyższe ustalenia dotyczą wysyłki na terenie Polski.
W przypadku zamówień z zagranicy kupujący pokrywa rzeczywiste koszty wysyłki nawet wówczas gdy suma zamówienia przekroczy kwotę 200 PLN oraz nie jest możliwe dokonanie zapłaty "za pobraniem pocztowym"!
Księgarnia nie akceptuje zapłaty gotówką. Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim uiszczeniu należności przelewem na konto, kartą kredytową lub przekazem pocztowym.


5.Zamawiając towar za pobraniem, Klient zobowiązuje się do odebrania zamówionych produktów przesłanych na podany adres. Jeśli Kupujący nie odbierze przesyłki, Sprzedający ma prawo żądać zwrotu faktycznie poniesionych kosztów, związanych z wysyłką towaru.

6.Wszystkie ceny sprzedaży książek i kosztów przesyłki są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

7.Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy zawarte w serwisie internetowym, również te dotyczące cen. O ewentualnych zmianach cen Klient zostanie poinformowany przy potwierdzeniu zamówienia. Niniejsza witryna ma charakter informacyjny i zawarta na niej oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.

8.Zwroty i reklamacje.
Klient może dokonać zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie 10 dni od daty odebrania przesyłki (zgodnie z ustawą z 2 marca 2002 r. o ochronie praw konsumentów). Zwrotu można dokonać jedynie gdy zwracamy towar nie był używany, kopiowany i nie jest w żaden sposób zniszczony. Kosztów odesłania przesyłki nie zwracamy.
Gdy dostarczony towar posiada wady techniczne bądź uległ uszkodzeniu podczas dostawy klient może go zwrócić. W takim przypadku zwracamy koszty odesłania towaru i jeśli to możliwe wysyłamy na koszt własny towar pozbawiony wad.
Zwrotu pieniędzy dokonujemy przelewem na wskazany rachunek bankowy bądź przekazem pocztowym po otrzymaniu przesyłki.
Nie przyjmujemy zwrotów odsyłanych za pobraniem.

9.Czas jaki upływa od złożenia zamówienia do otrzymania przesyłki = czas realizacji ( mniej niż 24 godz. Chyba, że informacja przy wystawionej do sprzedaży książce inaczej określa ten czas) + czas dostarczenia przesyłki priorytetowej przez Pocztę Polską - do 2 dni (ekonomiczna - do 3-4 dni).

10.Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją zasad niniejszego regulaminu oraz zasad ochrony prywatności przyjętych przez serwis internetowy "Odyseja", stanowi zarazem zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę "ODYSEJA Marta Pałkowska" danych osobowych zawartych w zamówieniach zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883.

11.Zawartość stron internetowych www.odyseja.com jest chroniona prawem autorskim. Reprodukcja, przekazanie, dystrybucja lub całości tej zawartości w dowolnej formie bez uprzedniej pisemnej zgody Właściciela jest zabronione za wyjątkiem poniższego warunku.
Właściciel udziela zgody na przeglądanie stron internetowych "ODYSEI" na komputerze i dokonywanie kopii lub wyciągów z tych stron wyłącznie do własnego użytku. Jeśli nie uzyskano pisemnej zgody Właściciela, redystrybucja tych materiałów jest zabroniona.

Życzymy udanych zakupów

Zespół ODYSEI